Μεγάλη νίκη του Πανιωνίου επί του ΠΑΟΚ

Ο “Δικέφαλος” μείωσε στο γκολ στο δεύτερο οκτάλεπτο (7-6), όμως ο Πανιώνιος έκανε γρήγορα το 9-6. Η Κοντονή μείωσε σε 9-7 για τον ΠΑΟΚ, η Ευαγγελία Λούδη σημείωσε το 10-7 που ήταν και το σκορ του πρώτου ημιχρόνου. Στη τρίτη περίοδο ο γηπεδούχος κράτησε σταθερά τη διαφορά στα 3-4 τέρματα που αύξησε στη τελευταία.

Τα οκτάλεπτα: 3-1, 7-6, 5-4, 5-2

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Τάσος Παπαναστασίου): Γκανγκλ, Γ.Καραγιάννη, Μ.Παπαδοπούλου 1, Ρακιντζή, Λαμπροπούλου, Μαστρόκαλου 1, Α.Καραγιάννη, E.Λούδη 3, Σταυρίδου 1, Δουλή 2, Δ.Παπαναστασίου 2, Μ.Μπιτσάκου 5, Κάτσιου, Μοροχλιάδου, Άλεν 5.

ΠΑΟΚ (Χρύσα Χατζέλη): Αρχοντάκη, Σαουλίδη, Παρασκευοπούλου, Τζελέπη, Σ.Καρυπίδου 3, Ντάσιου 1, Γραικού, Μπονέλο, Φλώρου, Ντόνα-Τσιάκα 2, Κοντονή 1, Νιαρχάκου 3, Σάλεχ , Β. Καρυπίδου 3, Κολτσίδα.//Ν.